Thunder
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Thunder

Forum de distractie pentru inceput
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Vreau si eu in alianta !

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Fallenan
Vizitator




Vreau si eu in alianta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: NON-Aderare   Vreau si eu in alianta ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 19, 2008 6:12 pm

Intrebari :

1. Experienta travian (nu este important, totul se invata, vrem doar sa stim)
cat de cat suficienta... cateva servere, totusi asta e primul s3
2. Care este scopul vostru personal pe acest server ?
Sa distrug deusul, si mai ales pe imperial ca imi place aroganta lui (iti pare cunoscut eroseros?)
3. Cat timp petreceti efectiv pe joc ?
din ce in ce mai putin pana acum eram cam 18 din 24, acum sunt 10 din 24, ca am facut rost de coplayeri
4. De ce vreti sa va alaturati echipei Thunder ?
Nu vreau sa ma alatur mai degraba as vrea sa se alature ei mie Smile)
5. Care sunt calitatile voastre care v-ar plasa inaintea altor jucatori care doresc si ei sa se alature echipei Thunder ?
la un moment dat am avut acelasi dusman ca si conducerea actuala deus thunder... din pacate numele thunder e sub umbrela deus, pacat, mare pacat...

Cu respect si consideratiune cuiu din cauciuc si ca sa parafrazez pe un "postant de mai devreme" a venit deusul la mine si i-am cinstit cu ce am avut mai bun, le doresc sanatate si viata sociala, dar in travian la majoritatea dintre ei sa se impiedice caii de berbecii proprii in timpul atacurilor... spor si tare imi doresc sa ajunga imperial sa tina ww ul vostru ca sa fiu sigur ca il darama singur de experimentat ce e Smile)
Sus In jos
blue_hurt

blue_hurt


Mesaje : 242
Data de înscriere : 18/11/2008
Varsta : 37
Localizare : iasi

Vreau si eu in alianta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu in alianta !   Vreau si eu in alianta ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 19, 2008 7:41 pm

Smile) =)) se aproprie 22 decemrie... provoci o revolutie?
Sus In jos
tot eu
Vizitator




Vreau si eu in alianta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu in alianta !   Vreau si eu in alianta ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 19, 2008 8:07 pm

sunt usor arogant Smile vreau sa provoc disensiuni la varf... nu e nevoie de revolutie deusul o sa o duca bine inca o perioada dupa care o sa se prabuseasca usor usor, frumos insa e ce se intampla in celelalte 2 cadrane, wish si columna joaca tare Very Happy la noi e mai multa propaganda... si conturi sterse atat.. sfanta treime a trecut pe locul 2 la deff si a pierdut doar un sat... ce organizare buna a facut imperial, a rupt jumatate din ofensiva activa si l-a scazut pe treime cu 800 populatie... iar genistul pe locul 3 mai are doar 2 sate, tare bun organizator ofensiv... sunt mai multe de spus dar ce mai conteaza jocul o sa demonstreze capacitatea de conducere a lui imperial.
Sus In jos
blue_hurt

blue_hurt


Mesaje : 242
Data de înscriere : 18/11/2008
Varsta : 37
Localizare : iasi

Vreau si eu in alianta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu in alianta !   Vreau si eu in alianta ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 19, 2008 9:47 pm

un bun jucator cu rima de prezicator Wink
Sus In jos
blue_hur
Vizitator




Vreau si eu in alianta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: :D   Vreau si eu in alianta ! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 9:10 pm

a fost un server frumos... o alianta deosebita
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vreau si eu in alianta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu in alianta !   Vreau si eu in alianta ! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Vreau si eu in alianta !
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Thunder :: Sectiune publica :: Aderare alianta-
Mergi direct la: